Řada z nás studentů jde po prázdninách studovat do nového města a s tím jsou spojené myšlenky, jak v jiném městě najít partu křesťanů jako v ESK a na Log-outu. Přestože Log-out je těžko nahraditelný, máme pro vás několik lákavých doporučení, kam můžete v různých univerzitních městech zajít, zapadnout a zapojit se:

Olomouc

Metro Olomouc – V Olomouci určitě navštivte tuto církev, která má bohoslužby každou druhou neděli a každé druhé úterý taky studentské bohoslužby + domácí skupiny, na kterých najdete spoustu lidí, se kterými rozhodně není nuda.

Brno

Connect Youth – Během školního roku bohoslužby každé pondělí v 18:30. Kromě spousty přátelských otevřených lidí, kteří vás rádi uvidí, tam najdete také kvalitní program, který vás chytne za srdce.
Wave Brno – Mládež církve ES Brno se schází každý druhý pátek v 18:00. Ve stejné církvi také probíhá Fusion!

Praha

ICF Praha – je součástí hnutí ICF ze Švýcarska, těšit se můžete na dynamickou a živou církev. Doporučujeme nedělní celebration v 18:00.
CB 13ka – V této církvi, jak správně tušíte umístěné na Praze 13, určitě zajděte na mládež, která má program ve středy v 18:00!

Hradec Králové

Element – AC Element je srozumitelná církev, která rozumí lidem. Nedělní bohoslužby v 10:00 jsou plné praktičnosti, inspirace a přátelských lidí. Dále je možnost zapojit se do spousty domácích skupin.

Seznam církví výše není zdaleka vyčerpávající, ale můžeme vám ručit, že nebudete litovat návštěvy ani jedné z nich. V opačném případě vás zveme na kafe.
Share Button