Vítej na stránkách Log-out.cz

Začínáme v pátek co 14 dní od 18:00. Zjisti si víc.

Log-Out je místem, kde můžeš přijít takový, jaký jsi a mít příležitost setkat se s Bohem. Log-out je jak pro lidi, kteří jsou od Boha daleko, tak pro ty, co mu jsou blízko. Chceme se tady společně učit žít podle vzoru Ježíše. Jedním z našich cílů je prostředí, kde se nemusíme nikdo přetvařovat, protože být křesťan neznamená být dokonalý. Mimo jiné chceme lidem ukázat, že křesťanství už dávno nemusí být jen o studených kostelních lavicích, ale že náš Bůh je živý, současný a miluje tě. Není to mrtvá víra, ale naopak právě v dnešním světě toho má hodně co říct a církev může být i pro Tebe tím nejlepším místem na zemi.

Bohoslužba Log-out se koná v pátek co 14 dní. Na programu je několik písní a pokaždé má daný řečník připravené téma, které prakticky pomáhá v osobní cestě za Bohem i k osobnímu růstu. Budeme moc rádi, když Tě na Log-outu uvidíme! Začínáme vždy v 18:00!

Během školního roku probíhají domácí skupiny – Log-iny. Protože nikdo by neměl žít život sám s tím co prožívá, chceme se scházet v užším okruhu lidí, kde máme možnost sdílet svoje životy a lépe se poznat. Log-iny jsou v různé dny během týdne a probíhají doma u někoho z vedoucích každý druhý týden. Rozpis a bližší informace nalezneš zde.

Jsme součástí občanského sdružení Evangelikální Společenství Křesťanů Havířov.